Fryzjerzy Dzieciom

DSC08197

Przedstawiamy nasz pomysły na ten szczególny dzień jakim jest Finał WOŚP.Przygotowaliśmy, między innymi loterię i licytację. Na licytacji można licytować maskotę Nomka oraz tort  ufundowany przez Cukiernię Troska z Sycowa, www.piekarnia-troska.pl

Na loteri każdy los wygrywa, a fantami są:

1. zestawy kosmetyków do kąpieli i masażu ufundowane przez Starą Mydlarnię we Wrocławiu przy ul. Odrzańskiej 15, www.staramydlarnia.com        

2. Zaproszenia na manicure, który wykona P.Magdalena Pilarska tel.517 084 933

3.  zaproszenia na pizze ufundowane przez Pizzeria Etna z ul.Sokolnicza we Wrocławiu

oraz kosmetyki Kemon, biżuteria.

Nagrodą główną: kolacja na Jachcie Manuela.

Fundator, którym jest Restauracja DUET z Wrocławia, zabierze szczęśliwców Jachtem Manuela w romantyczne miejsca Wrocławia-m.in. pod słynny Most Zakochanych oraz w wąskie kanały wokół Ostrowa Tumskiego z powodu których Wrocław nazwano Wenecją Północy.

Każdego roku, Salonik Fryzjerski AGA bierze aktywny udział w ogólnopolskiej akcji społecznej „KEMON – Zagrajmy razem dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy”.  Zaangażowanie w największe na świecie wydarzenie charytatywne, jakim jest Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy, stanowi dla nas powód do dumy oraz świadczy o naszej wrażliwości i otwartości na innych.Dzięki bezinteresownej pracy fryzjerów oraz wspólnej zbiórce pieniędzy na specjalistyczny sprzęt medyczny, wiele dzieci może zostać uratowanych.
Symbolem wspólnych działań fryzjerów i WOŚP jest NOMEK czyli maskotka chłopca trzymającego w dłoniach orkiestrowe serduszko.  Aby propagować ideę chęci niesienia pomocy także wśród najmłodszych, zabraliśmy NOMKA do szkoły 7- letniej Oliwki. Maskotka została  tam przedstawiona dzieciom, a uczniowski samorząd ogłosił konkurs na nowe, wyczesane imię dla NOMKA.Nasz Salon ufundował dla zwycięzcy nagrodę w postaci wspaniale ułożonej fryzury i kosmetyków do pielęgnacji włosów.
Dzień Finału WOŚP w Salonie „AGA” to wyjątkowe wydarzenie. Organizujemy liczne konkursy, zabawy, atrakcje dla dzieci oraz licytacje NOMKÓW. A wszystko to odbywa się pełnej radości, pozytywnej atmosferze. W tym wspaniałym dniu, we wspólnej zbiórce towarzyszą nam nie tylko nasi klienci, przyjaciele i znajomi, ale także przypadkowi przechodnie.Zapraszamy również Państwa do naszego wspólnego pozytywnego grania w najbliższym Finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Sie ma!