The Italian Touch n°9

KEM-13593-Original

Przemiany jakie będą miały miejsce przed latem 2011 będą nasycone RADYKALIZMEM i pragnieniem wprowadzania zmian.
Kreacyjne spojrzenie nabierze mocy i pozwoli beztrosko porwać się marzeniom kultywując wartości dodatkowe i sięgając po te nadzwyczajne.

W kolekcji The Italian Touch#9 (wiosna-lato 2011), możemy odnaleźć motywy kształtów i wariantów oparte na ich 3 podstawowych mood:

MOOD "CHARME"

Kiedy w coraz bardziej zabieganym świecie powraca ochota na prostotę i przyjrzenie się pięknu naszej codzienności.
Ten przeciwstawny przesadzie mood skupia się na prostocie. Otaczające środowisko przekształcono w grę przezroczystości i nakładających się obrazów, które zdają się tworzyć nową rzeczywistość. Kształty nabierają eleganckiej nonszalancji, a skromność żarzy się czarem.

W fryzurach tych zdaje się wschodzić i zachodzić słońce, które nadaje włosom niebywale delikatnych odcieni, przejrzystości i refleksów mieszających się ze złotem już od najjaśniejszego blond.
Objętość ułożonych miękko włosów nadaje fryzurze swobody podkreślając jednocześnie prosty, ale elegancki szyk.

MOOD " EUPHORIA "

W tym przypadku optymizm z jakim patrzymy w przyszłość odzwierciedla się w kreatywności i przekłada w radosną, ale odpowiedzialną postawę. Oprócz coraz bardziej standardowej oferty i kwestii ekologicznych, kreatywność oferuje wiele możliwości proponując odpowiednio opracowane produkty, proste i jednocześnie radosne i pełne życia.
Kolor włosów przechodzi od ciemnego do średniego blond, wplatając naturalne odcienie, które niczym rozjaśnione promieniami słońca, nadają fryzurze radości i świeżości. Kształty charakteryzuje prostota, ale i liczne niespodziewane efekty osiągane za pomocą warkoczy, frisé i asymetrycznych fryzur.

MOOD "ODYSSEY"

To ekspresja sposobu życia w epoce, w której wirtualność i niematerialność nabierają coraz większego znaczenia, gdzie projekcja futurystyczna zachęca nas do sięgnięcia do cech typowo ludzkich, takich jak zmysły i emocje, które pomagają optymistycznie spoglądać w przyszłość.
Mood „Odyssey” zatapia nas w sercu materii, by jeszcze lepiej wydobyć namacalne i zmysłowe wrażenia stosując równocześnie do tego celu materiały techniczne i naturalne, lekkie i przyjemne w dotyku, odzież miękką i wygodną odpowiednio otulającą ciało.

W tym przypadku kolory włosów są zimne, ale noszą cechy złota nawiązując do metalicznego blond i dwojakiej koloryzacji o kontrastujących odcieniach. Zarówno w przypadku włosów krótkich, jak i długich i falistych, loki nadają naturalności, kobiecości i bogactwa, podkreślając refleksy i kolory w efektach światło-cienia.

MOOD "CHARME"